Hotel De BlesseSpoorlaan 45, 8397 De Blesse, Nederland.Hotel de Blesse, is een familie hotel, gelegen op een drie provincie punt. Friesland-Drenthe-Overijsel. Welbekend omwille van o.a de Weerribben-bossen en heide gebieden. U verblijft in een 3 sterren hotel, in een luxe of standaard kamer. Naast een rustiek cafe-biljart, is er ook een sfeervol restaurant in Hotel de Blesse. De mogelijkheid is er voor vergader - feesten - partijen. |
| Check-in | Check-out | Kamers |
| 14:00 | 10:00 | 11 |
|
|
|
NIET BESCHIKBAAR
Gratis parkeergelegenheid.
Bos, dichtbij beurscomplex, dichtbij treinstation, Park, dichtbij musea, dichtbij/in de historische binnenstad, Rivier, Platteland, Meer, Panoramisch uitzicht, dichtbij winkelcentra.
Meer dan 3 dagen voor aankomst : geen annulatiekosten.
Minder dan 3 dag(en) voor aankomst : volledige reservatie te betalen.
Indien geen gebruik gemaakt wordt van de reservering zonder te annuleren: eerste 4 nachten te betalen.
Voor oudere kinderen en volwassenen wordt 35.00 € per extra bed aangerekend.
Voor babybedjes wordt 20.00 € per extra babybedje aangerekend.
Huisdieren zijn niet toegelaten.
Visa, Maestro, Mastercard, Pinpas, American Express.
Wij serveren de hollandse keuken. De mogelijkheid is er voor een plate service, dagmenu of keuze 'à la carte'.
De Blesse is een dorpje in het zuidelijkste puntje van friesland, omringd door drenthe en overijsel. Er zijn afwisselende natuur gebieden, zeer geschikt voor diverse wandel- en fietstochten o.a naar het nationaal park 'de weerribben'. Het bosrijke de Eese en het drenthse landschap. Er zijn verschillende routes uitgestippeld.