
1.5 km
0.1 km
1.4 km
0.7 km

0.1 km
2 km

1 km
0.4 km
0.8 km
0.4 km

0.9 km

1 km

5 km
3.2 km
2.7 km
6 km
Century HotelPelikaanstraat 20, 2018 Antwerpen, België.Het Century Hotel gaat er prat op om het oudste hotel van Antwerpen te zijn en staat er sinds begin jaren dertig. In 2009 werd het hotel volledig opnieuw gerenoveerd zonder aan de toch al bijna historische elementen te raken. Het Century Hotel staat voor moderne, comfortabele kamers naar wens uitgerust met bad en/of douche, wc, flatscreen TV, WIFI, kortom alles waar de moderne reiziger nood aan heeft. Aan de voorkant kijken de kamers uit op de vele diamantwinkeltjes en het imposante Antwerps Centraal Station. Century Hotel is een eerlijk budgethotel vermits het aan alle voorwaarden voor een hogere categorie voldoet : restaurant, banquet- en seminarieruimtes, liften, 24h receptie en bar met speciale bieren. Het hotel is uitermate geschikt voor gasten die in het centrum aan een attractieve prijs wensen te overnachten. Het eigen restaurant Curnonsky, in volledige 'Grand Hotel Stijl', is gespecialiseerd in de natuurkeuken (niet uitsluitend vegetarisch!) en biedt verzorgde menu’s voor ieders budget aan. |


















































7.8
| Check-in | Check-out | Kamers |
| 14:00 | 12:00 | 134 |
|
|
|
WiFi is tegen betaling aanwezig.
Betaalde parkeergelegenheid.
dichtbij beurscomplex, dichtbij treinstation, Park, dichtbij universiteit, Centrum, Haven, dichtbij musea, dichtbij/in de historische binnenstad, Rivier, dichtbij metro / tram, dichtbij winkelcentra.
Meer dan 1 dagen voor aankomst : geen annulatiekosten.
Minder dan 1 dag(en) voor aankomst : 1 nacht te betalen.
Indien geen gebruikt gemaakt wordt van de reservering zonder te annuleren: 1 nacht te betalen.
NIET BESCHIKBAAR
Huisdieren zijn toegelaten (betalend).
Visa, Maestro, Mastercard, BCC, Pinpas, American Express.
Het Restaurant Curnosnky op de eerste etage van het hotel serveert eerlijke menu's, zowel voor kleine gezelschappen als voor groepen tot 150 personen.
Het Tourist Hotel is gelegen in het midden van het Diamant district op 1 minuut lopen van de beroemde winkelstraat de Meir en Keyserlei. Het oude centrum is op ongeveer 15 minuten wandelen van het hotel.